Rekonstrukce a přestavba původně nebytového prostoru na příjmené kosmetické studio se zpočátku jevila jako poměrně obtížná zakázka vyžadující plné nasazení po dobu 2 týdnů.

Ve finále jsme spokojené majitelce předali prostor
k plnému užívání za 6 dnů. Dodali jsme vše od stavění nových příček až po lepení dekoračních tapet.


Změny typických bytů v panelových domech s sebou vždy nesou zvýšené nároky majitelů, kteří od změny očekávají výrazné zvýšení komfortu bydlení.

Velkou úlohu hraje i taková zdánlivá drobnost jako je volba vhodného odstínu malby v kombinaci se stávajícím nábytkem, který si většina zákazníků chce ponechat.


Pokud má zákazník jasnou představu, jak daleká má změna být, mnohdy se zrodí zajímavé projekty.

Nebát se experimentovat je asi základní pravidlo pro maximální spokojenost na konci zakázky. Jasné barvy změní celý prostor a dají tak i malému bytu netušené perspektivy.“...velice mile jsem byl překvapen rychlostí a kvalitou dodaných prací. Nikdy bych neřekl, že od první schůzky do finálního dokončení může uplynout tak krátká doba. Stejnou váhu jako rychlosti jsem přikládal i kvalitě. Avšak ani v tomto bodě jsem nebyl zklamán. Skoro se už těším, až budu zase něco přestavovat.”
Ondřej Vích

“...zpočátku jsem k celému projektu přistupovala velice opatrně, přestože mi byla firma Josefa Kracíka doporučena hned dvěma známými. Ovšem po první schůzce jsem se zbavila svých obav, neboť jsem poznala, že se jedná o profesionální firmu, která si svých zákazníků váží a dokáže plně chápat jejich potřeby. Rekonstrukci jsem jim pak s důvěrou plně ponechala a přesvědčila se, že jsem udělala dobře. Nezklamali mě.”

Helena Jungová